מי אנחנו?

משרד עו״ד בעז קראוס

תחום דיני הירושה הינו תחום משפטי מורכב, הדורש התמחות ייחודית וניסיון רב.

משרד עו”ד בעז קראוס מתמחה באופן בלעדי בתחום הירושה והעזבון והוא דורג כמשרד המוביל בתחומו בישראל על ידי חברת הדירוג הבינ”ל דנסגייד ואף נכלל בקבוצת העילית של BDI CODE. משרדנו מהווה אוטוריטה בתחום דיני הירושה. ניסיון עשיר, ראיית התחום ב-360 מעלות והבנת עומק, מאפשרים לנו להציע את הסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר ללקוחותינו.

מובילותו של המשרד נרכשה בשנים רבות של עבודה והתמקצעות. עו”ד קראוס העומד בראש צוות המשרד, הוא מומחה לדיני ירושה, מחבר הספר “דיני ירושה ועזבון” וספרים נוספים המשמשים מקורות מידע ברי סמכא בתחום, עבור אנשי מקצוע ועבור הקהל הרחב כאחד.

עו”ד קראוס הוא יו”ר ועדת הירושה של לשכת עורכי הדין, חבר הארגון הבינלאומי Step ומרצה מבוקש במוסדות אקדמיים בתחום הירושה, בהם המכללה למשפטים ברמת גן, היחידה ללימודי המשך באוניברסיטת תל-אביב, מכון ההשתלמויות של לשכת עורכי הדין ועוד. במרוצת השנים השכיל עו”ד קראוס לטפח במשרד נבחרת מצוינת של עורכי דין, בעלי התמחות ייחודית בדיני ירושה ועזבון.

מאחורינו ניסיון עתיר שנים בייצוג לקוחות בתיקי ירושה בולטים, ביצירת תקדימים משפטיים ובהובלת תיקוני חקיקה. לכל אורך הדרך, אנו מקפידים לגלות גישה יצירתית לפתרון בעיות משפטיות בתחום ושומרים על מקצוענות עד הפרט האחרון. אנו פועלים בנחישות ומספקים פתרונות משפטיים מיטביים גם במצבים המורכבים ביותר. ניסיוננו ושיקול דעתנו הם מרכיב חשוב בהליכים המתנהלים בבתי המשפט. שמו של המשרד, המוניטין והידע שלו הולכים לפניו ומהווים יתרון משמעותי בניהול הליכים משפטיים.

אנו מציבים בראש סדר העדיפויות שלנו את השירות ללקוחותינו, מאמינים בגישה פרו-אקטיבית, מעניקים להם מענה זמין ויעיל וחושבים תמיד צעד אחד קדימה עבורם.

בתחום דיני הירושה הזמן הוא גורם משמעותי ביותר ולכן אנו ממליצים ללקוחותינו להקדים ולהתייעץ. לקבלת יעוץ משפטי ראשוני, ניתן למלא את הטופס באתר ואנו ניצור עמכם קשר, או ליצור קשר טלפוני.

משרד עו
דירוג החברות המובילות דנס 100
חייגו אלינו יצירת קשר הוראות הגעה